6. evrpopský kongres ORL-HNS

Datum: 07.11.2022

Naše asociační manažerky Barbora McBurney a Veneranda Klégr se zúčastnily 6. kongresu evropského ORL – HNS (CEORL – HNS) v Miláně, který se konal na přelomu října a listopadu 2022. Zastupovaly zde asociace ELS (European Laryngological Society) a UEP (Union of the European Phoniatricians), se kterými společnost GUARANT International dlouhodobě spolupracuje. Asociace ELS zároveň propagovala svůj vlastní kongres ELS Congress 2023, který se uskuteční rovněž v Miláně a to od 21. do 23. června 2023. Organizaci tohoto kongresu má na starosti senior projektová manažerka Romana Kluková, která ho v Miláně na CEORL-HNS velmi úspěšně reprezentovala. UEP také propagovala svůj asociační kongres UEP2023, který se bude konat v Antalayi v dubnu 2023.

Vědecký program kongresu byl velmi obsáhlý a zajímavý a zúčastnilo se ho mnoho obchodních partnerů. Během tří dnů jej navštívilo téměř 3000 účastníků z celého světa. Byla to skvělá příležitost nejen pro navázání nových kontaktů a spolupráce, ale i k posílení spolupráce se stávajícími klienty Association House. Této aktivity se zhostila ředitelka asociačního domu Alice Foldynová, která byla také na kongresu přítomná.

Další kongres CEORL – HNS bude realizován v roce 2024 v Dublinu.